BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 10333621
*
nr 1033 3621
Bordslampa
Luxus, Keramik
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 april 2016
kl 18:40:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/4 16:31:05
1
Vinnande bud
25/4 14:26:13
2
150 kr
25/4 14:26:13
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik luxus
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 20:23
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 20:47
-
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 18:41
-
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 18:42
*
Bordslampa
Läs om budbetjänten
nr 1033 3621
Bordslampa
Luxus, Keramik
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 april 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/4 16:31:05 | 1 | Vinnande bud |
25/4 14:26:13 | 2 | 150 kr |
25/4 14:26:13 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik luxus
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 20:23 -
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 20:47 -
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 18:41
-
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
10 juni kl 18:42